Haber

Başkan Engin’den Vatandaşlara Gündoğdu Daveti

Ilıca ve Çamtepe Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, İzmirlileri CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı liderleriyle 30 Nisan Pazar günü düzenleyeceği mitinge davet etti. Gündoğdu Meydanı’nda.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, seçimlere kısa bir süre kala esnafla bir araya gelerek, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Önder Engin, CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 30 Nisan Pazar günü Gündoğdu Meydanı’nda Millet İttifakı liderleriyle birlikte düzenleyeceği mitinge İzmirlileri de davet etti. Önder Engin, CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Şahbal Aras, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Mesut Sakin, CHP Narlıdere Kadın Kolları Lideri Ömür Gürokur da eşlik etti.

TÜRKİYE KAZANAN OLACAK

Ilıca ve Çamtepe Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Önder Engin, “14 Mayıs seçimleri ülkemizin kader seçimlerinden biri olacak. Genel Başkanımız ve 13.Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kapsayıcı siyaset anlayışının açık, şeffaf, eşit ve adil bir paylaşım için ülkemize çok şey katacağına inanıyoruz. Sokağın sesi Cumhurbaşkanımızı işaret ediyor. Güzel ve bereketli ülkemizde herkese ekmek var. İnanıyoruz ki 14 Mayıs’ta kazanan Türkiye olacak, sofralarımız bereket, evlerimiz huzur dolacak” dedi.

Pazar günü saat 15.30’da Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak mitinge herkesi beklediklerini belirten Başkan Engin, “CHP Genel Başkanımız ve 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek mitinge tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. ve Millet İttifakı’nın liderleri. Pazar günü tüm Türkiye’nin kalbi İzmir’imizde atacak. Gündoğdu’dan 14 Mayıs’ın en güçlü mesajını vererek milletimizi milletimizin gücüyle buluşturacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

aralik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu