Ekonomi

Benim Evim Evin Olsun kampanyasında Türkiye Sigorta güvencesi

Türkiye Sigorta, afetzedelerin analizine katkı sağlamak amacıyla başlattığı “Evim Evin Evin Olsun” kampanyası kapsamında evlerini afetzedelere açan konut sahiplerine bina ve mülk sigortası ile teminat verecek. Depremden etkilenen vatandaşların konut sorunu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş’ta depremlerden etkilenen vatandaşların barınma sorununun analizine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Benim Evim Evin Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin ev sahibi olduğu bir sistem devreye alındı. evlerini ücretsiz veya indirimli kiralama fiyatları ile sunabilirler.

Kampanya kapsamında bedelsiz veya kiralama yoluyla depremzedelerin kullanımına açılan konutlar, “Tek Gönül Bina ve Mülkiyet Sigortası” kapsamında konutta bulunan eşyalar, bina ve içerdiği risklere karşı sigorta primleri bina Türkiye Sigorta tarafından karşılanacaktır.

Afetzedelerin kullanımına tahsis edilen konutlar, konutta bulunan eşyalar, elektrik, doğalgaz, su saatleri, kombiler, uydu antenleri, kalorifer, armatür ve/veya sabit tesisatlar için özel olarak hazırlanan Tek Yürek Bina ve Mülkiyet Sigortası ve/veya binaya dahil edilecek sabit tesisatlar. risklere karşı garanti sağlayacaktır. Türkiye Sigorta, Tek Yürek Bina ve Mülkiyet Sigortası tarafından belirlenen bu fiyatlar için yangın, yıldırım, infilak, fırtına, duman, sel/sel, iç su, grev, lokavt, düzensizlik, toplu hareketler, kötü niyet, terör, heyelan , Hava-deniz-kara araçlarının çarpışma ve dolu risklerine karşı bir yıl süreyle 25 bin TL’ye kadar teminat verecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, Türkiye’nin yaşadığı felaketin yaralarını sarmak için birlikte çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Depremden etkilenen vatandaşların evsiz kalmaması için düzenlenen kampanyaya katkı sağlamaktan gurur duyduklarını belirten Benli, “Türkiye Sigorta olarak afetzedelere evlerini açan hayırsever vatandaşlarımızın evlerini ve eşyalarını sigortalıyoruz. poliçede belirtilen risklere karşı Tek Yürek Yapı ve Konut Sigortası ile büyük anlam ve öneme sahip bu projede emeği geçen herkese ve evlerini depremzedelere açan hayırsever vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. veya kira desteği sağladı.” terimleri kullandı.

dumlupinarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu