Haber

Kaşsızlar Hareketi’ne Katılan Demet Özdemir’in Kemer ve Çantasının Fiyatını Duyunca Hayatı Sorgulayacaksınız

Son zamanlarda dijital platformda yayınlanan Dünya ve Benim Arasında dizisindeki performansıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Demet Özdemir, ekranların aranan yüzleri arasında yer alıyor. Mesleği kadar hoş sohbetiyle de dikkat çeken ünlü isim, bu kez kombi fiyatıyla gündem oldu. Gelin Demet Özdemir’in kombinine birlikte göz atalım…

“Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinde Aylin karakteriyle ekranlara adım atan Demet Özdemir, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda şarkıcı Oğuzhan Koç ile birlikte dünyaya adım atan güzel oyuncu, haziran ayında ülkemiz pazarına giren Disney Plus’ın yüzlerinden biri oldu.

En son Disney Plus’ta rol aldığı Dünya ve Benim Arasında adlı dizide rol alan Özdemir, performansıyla göz doldurmuştu.

Kariyerinin dışında özel hayatıyla da sık sık gündem olan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde Bakü’de düzenlenen Pantene gecesine katıldığı siyah elbisesiyle gündem olmuştu.

Özdemir bu kez sosyal medyada paylaştığı fotoğraftaki kombiniyle dikkatleri üzerine çekerken, çantasının fiyatı ise şaşırttı.

Modayı yakından takip eden Özdemir’in, paylaşımında dünyaca ünlü bir markanın kemerini taktığı çantasına 250 bin TL verdiği iddia edildi.

Ayrıca Özdemir’in paylaşımında giydiği ayakkabılar bazı stilistler tarafından kombini bozduğu için eleştirildi.

Son olarak Bella Hadid ve Hailey Biber’in başlattığı kaşsız akımını takip eden Özdemir, yaptığı kaşsız makyaj paylaşımıyla da adından söz ettirdi.

Demet Özdemir’in kemer ve çantasının fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu