Haber

Sivas Numune Hastanesi kadrosunu güçlendirdi

SİVAS (İGFA) – Sivas Numune Hastanesi Başhekim Uzmanı Dr. Dr. Mehmet Fidan önemli gelişmeyi paylaştı.

Başhekim Uzman, yaklaşık 40 günde hastaneye 23 doktorun istihdam edildiğini belirtti. Fidan, “Hastanemizde 4’ü yan bölümde, 6’sı ana bölümde olmak üzere 10 uzman doktor hizmet vermeye başladı. Romatoloji Uzmanı Dr. İlker Yalçın, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Eren Aslan, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Fadime Aktaş Koç ve Gökmen Asan, Tıbbi Genetik Uzmanı Dr. Yeşim Sidar Duman, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Fatima Türker Yılmaz, Nefroloji Uzmanı Dr. Erhan Akkaş, Çocuk Endokrinoloji Uzmanı Dr. Senem Esen, Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Ömer Tekin ve Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı “Dr. Nihal Çelenli Asla hasta kabulüne başladı” dedi.

Başhekim Uzman Dr. Mehmet Fidan, sağlık ekibinin güçlendirilmesinin hastanemize her açıdan büyük katkı sağlayacağını vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Hastanemizde kaliteli sağlık hizmetine katkı sağlayan her hekim çok değerlidir. Çocuk Endokrinoloji Uzmanımızın ekibimize eklenmesi önemli bir eksikliği gidermiştir. Yeni atamalarla birlikte Romatoloji, Nefroloji, Onkoloji ve Genetik branşlarındaki doktor sayımızı ikiye çıkardık ve İç Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşlarında yeni poliklinikler açtık. yüksek poliklinik uygulamalarına sahiptir. Hastanemiz, bu yeni doktor atamaları ile daha fazla hastaya daha iyi sağlık hizmeti sunma kapasitesini artırmış ve uzmanlık alanlarında artan taleplere daha iyi cevap verebilir hale gelmiştir. “Hasta memnuniyetini ve sağlık sonuçlarını iyileştirmeye yönelik bu adımlar hastanemizin misyonunu güçlendiriyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu